Yorumlarınız

Sizden Gelenler

Sizlerden gelen değerli yorumları ve görüşleri aşağıda bulabilirsiniz;

Sevgili Nuray hocama ınternette yaptığım araştırmalar ve okuduğum güzel yorumlar sayesinde gitmeye karar vermiştim.Doğru bir karar verdiğimi ilk muayene görüşmesinde anlamıştım. Güler yüzü, pozitifliği ,alanında çok iyi olması,hasta mahremiyetine dikkat etmesi ,her an ulaşılabilir olmasıyla çok iyi bir doktordur kendisi.Tüp bebek tedavisiyle dünya tatlısı kızımın dünyaya gelmesinde bir vesile oldu .Yeni bir bebek isteğimiz için yine Nuray hocamla bir tup bebek tedavisine başladık. Cok şükür hocamın emekleri ve Allah’ın izniyle müjdeli haberi aldık.Kızımıza bir kardeş bekliyoruz.Tereddut etmeden tup bebek tedavisi için gidebileceğiniz cok iyi bir doktor.Sifalı elleriyle nice hastalara şifa vermesi dileğiyle.

Kübra Ş.

Nuray hocamı keşke daha önce tanısaymışım.Gözüm kapalı güvenebildiğim tek doktor .Hastalarına bir anne ,abla sıcaklığında yaklaşan ,aynı zamnda işinin ehli olan canım doktorum ,sayenizde 10gün önce mutlu haberimizi aldık çok şükür.Anne olmak isteyipte arayış içersinde olan bütün kadınların, yolunun kesişmesi dileğiyle . İyiki sizi tanıdım , iyiki bu mesleği seçmişsinz ve iyiki sizin hastanız olma şansına sahip oldum. Sizin için ne söylesm yetrsiz kalır.

Kamile T.

Söze nerden başlasam bilmiyorum kocaman bir İYİKİ diyebilirim.çocuk düşündükten sonra bir kaç doktora gittik ve saçma sapan bir sürü teşhis duyduk.Araştırmalarım sonucu tavsiyelerle de Nuray Hocamı buldum. Kapıdan girişte işte bu dersin ya gerçekten öyleydi. Eşimde bende hocamızın konuşmalarından sonra doğru yerde olduğumuzu anladık kendimizi tamamen hocamıza teslim ettik.Veee 3 gün önce bize küçük bir mucize verdi oğlumuz dünyaya geldi. Doğumu beklerken doğumdan sonra evde dahi desteğini hiç bırakmadı. İyiki varsınız hocam…

Cemre A.

Herşeyden önce sözlerime iyiki demekle başlamak istiyorum.Tavsiye üzerine gittiğim Nuray hocamı ilk gördüğümde yüzündeki o pozitif enerji ve güleryüzlü samimi oluşu bütün korkularımı endişelerimi yok etti.Gerçekten hastalarını moralmen iyileştiriyor.En azından ben kendi adıma öyle oldum.İdrar torbası ve rahim sarkması nedeniyle gıttim.Muayene sonrası hemen ameliyata karar verdik.Nuray hocam ve muhteşem ekibiyle başarılı bir ameliyat geçirdim.Şu an çok iyiyim.Bu arada ameliyatımdan sonra beni hiç yalnız bırakmayan ve her ihtiyacımda yanıbaşımda olan hastane hemşirelerine ve bütün sağlık çalışanlarına ayrı ayrı teşekkür ederim.Bu sürecin başından beri hep yanımda olan çok sevgili asistan Pınar hanım . ameliyatımda ve sonrasında beni yalnız bırakmayan çok değerli hemşire Tebareke hanıma çok teşekkür ediyorum.İYİKİ varsınız.*****

Nesrin Y. - KASTAMONU

Sayın hocam ablamın ameliyatını yaptı çok memnun kaldık ilgi alakasından dolayı Allah razı olsun sizin gibi değerli hocalarımızın sayısı artsın inşallah

Abdullah Ö.

Nuray hocama gitmekle çok doğru bir karar verdiğimi belirtmek isterim. Geçirmiş olduğum rahim ameliyatında uzmanlığı, nezaketi, samimiyeti, güler yüzü ile beklentilerime tam olarak cevap veren, muayene, ameliyat ve takipteyken güven ve huzur içinde olduğum bir hekim.Hocama ve ekibine sonsuz teşekkürler, iyi ki varsınız

Şeyda K.

1 yıl önce riskli gebelikle ağlayarak kapısını çaldığımda anlamıştım dünyanın en emin ellerinde emanet olduğumu.Mesleki tecrübesi ve meslek ahlakıyla iyi ki yollarımız kesişmiş diye binlerce kez söylemişimdir.Ağlayarak girdiğim o kapıdan daha geçen oğlumla çıktım.Ekibin tatlılığı güleryüzü o kadar samimi ki tıpkı aile hissi veriyor.Umarım herkesin yolu sizin gibi bir hekimle karşılaşır 🙂

Kübra D.

Sevgili hocamla miyom teşhisi konulduktan sonra en iyi laparoskipi yapan cerrahı ararken tanıştım muanem sırasında fikirleriyle beni çok rahatlattı kafamdaki soru işaretlerini giderdi ameliyattan sonra ağrısız çok rahat bir dönem geçirdim . Hocam bu ülkenin size ihtiyacı var ellerinize sağlık .

Gamze Ş.

Değerli Hocam ile tanışmamız 2018 yılında kendisinin gerçekleştirdiği laparoskopik myomektomi ameliyatına dayanmaktadır. Miyomlarım oldukça büyük olmasına rağmen ameliyatımı kapalı cerrahi şeklinde gerçekleştirmiş ve bu süreci oldukça kolay ve rahat bir şekilde atlatmamı sağlamıştır. Sonrasında hamilelik ve doğum sürecinde de yanımda olan Hocama teşekkürü bir borç bilirim. Tereddüt etmeden söyleyebilirim ki Hocam alanının kesinlikle en iyisi… Samimiyeti, iyi niyeti, bilgisi ve insaniyeti ile insana güven veren Hocamı herkese tavsiye ederim.

Aycan G.

Yaşadığım idrar kesesi probleminden dolayı ameliyat korkusundan uzun yıllar boyunca erteledim.Baska problemlerimde ortaya ciķınca Nuray hocama randevu alıp geldim.Hocamın tek tek sorularıma yanıt vermesi,olanları ayrıntılı şekilde açıklaması ve kendine olan öz güveni sayesinde odasından çıkmadan ameliyata karar verdim.Idrar kesesi,bağırsak,miyom,rahim ve vajina plasti ameliyatlarını aynı anda oldum.Cok kısa sürede toparlandım.Görenler ne çabuk iyileştin diye şaşırıyorlar.Nuray hocam İyiki sizinle karşılaştım.Hocamın asistanları Teba hanım ve Pınar hanım çok güzel ilgilendiler,bilgilendirdiler,sık sık arayarak halimi hatrimı sordular.Ellerine emeklerine sağlık.

Gülhan S.

Uzun süredir süren rahatsızlığım için kuzenim sayesinde hocam ile tanıştım. Kuzenimin tavsiyesi üzerine yaptığım araştırma sonucunda hocamın tecrübesi ve deneyimine güvenerek 2022 şubat ayında hocama muayene oldum. Okuduğum yorumlarda bahsedildiğinden daha da çok ilgili ve güler yüzlü olduğunu gördüm. Ben bugüne kadar birçok ameliyat oldum , benim birinci önceliğim hastanın doktoruna olan güveni ve yakınlığı olduğunu tecrübe ettim. Hocamın güler yüzü, motivasyonu ve muayene neticesinde o kadar detaylı açıklamaları ve izleyeceğimiz yolu güzel bir şekilde açıklaması neticesinde kapalı rahim ameliyatı olmamın en uygun ve sağlığım için en doğru karar olduğuna hocam ile beraber karar vererek yaklaşık 1 hafta sonra ameliyatımı oldum. Hocamın ve çalışma arkadaşlarının bilgi ve tecrübesiyle çok rahat ve güzel bir ameliyat ve sonrası süreci geçirdim.
Hocama her şey için çok teşekkür ederim. Unutmadan bu süreçte benim ile çok ilgilenen Pınar Hanım ve Hemşire Teba Hanım (Hocamın asistanları) güler yüzünüze ve ilginize çok teşekkür ederim. Allah Hocamdan ve sizlerden razı olsun.

A.D.S

Nuray Hocayla arkadaşlarımın tavsiyesi üzerine tanıştık, arkadaşlarımın öve öve bahsettiği Hocamızın tecrübelerine ben de şahit oldum. Zorlu bir myomektomi ameliyatı geçirdim, Hocamızın hızı ve tecrübesi sayesinde çok şükür sorunsuz atlattık süreci. Ameliyat öncesi ve sonrası her aşamada Hocamın ve ekibinin desteğini ve ilgisini hissettik. Bilgisi ve tedbirli duruşu sayesinde Allah’ın izniyle belki bugün hayattayım. Hocama hem merhameti hem de görevinde gösterdiği profesyonellik için çok çok teşekkür ederim. Başarılı kariyerinin daha büyük başarılarla devamını, yolunun ve bahtının hep açık olmasını dilerim.

A. Güngör

Nuray hanım hayatınızda tanıyacağınız en naif doktordur. Yapılması zor olan myomektomi ameliyatından 6 ay sonra hemen hamile kalmamda ve gebeliğim süresinde sonrasın da her türlü desteğini esirgemeyen güvenle kendinizi ve bebeğinizi emanet edeceğiniz doktor.

Kardem Ö.

Tüm anne olmak isteyipte olamayan bayanlar bende hiç sevmiyordum anneler gününü çünkü annem yoktu ve bana anne diyecek çocuğumda yoktu anneler gününü hüzünlü gecirirdim tam 22 sene sonra tattım annelik duygusunu ama genede o günler aklıma geldimi gene huzunlenirim çünkü onu ancak yaşayan bilir Rabbime şükürler olsun ki banada anne diyen bir kızım var Allah’ım isteyen herkeze versin evlat sevgisini tabiki önce Allah’a şükür ediyorum sonra Dr Nuray Bozkurt hocamada dua ediyorum biraz uzun oldu ama özür dilerim hepinizden zamanınızı aldığım için Allah’a emanet olun.

Türkan - Ayhan K.

Korkakligim nedeniyle bir türlü doktora gidemedim. Sonuçta rahimim sarkarak elime gelince mecburen doktor arayışına girdim. Internette ilk girdiğim sayfada sevgili doktorumun resmini görünce içim ısındı. Randevu alıp yüzyüze görüşünce onun içten samimî davranışları ve beni rahatlatıcı anlatımlarıyla tüm korkum silindi. Bir hafta sonra ameliyat masasindaydim. Ameliyatım çok iyi geçti rahimim alındı. Kıymetli elleriyle tecrübesi ve bilgisi birleşince çok şükür kurtuldum. Ameliyat sonrasında da ne zaman soru sorsam hemen cevaplandirarak beni rahatlattı. Canım hocam iyiki sizi tanımışım. Size çok çok teşekkür ederim. Ne zaman başım sıkışsa daima yanımda olacağınızı bilmek en büyük nimet. Tüm kadın hastalıklarında tavsiye edeceğim tek doktor.Iyiki varsınız Allah sizi korusun.Sizi çok seviyorum.

F.C.

Canım doktorum, kendisi sizi en zor anlarınızda sakinliğiyle rahatlatır. Bilgi ve tecrübesi ile profesyonellik sunar. Herşeyden önce iyi bir insandır. Sayesinde 11 mayısta kızımızı elimize aldık. Onunla tanışmadan önce birçok sıkıntı yaşamıştık. 2018 Haziran’da kornual gebelikten dolayı küretaj olmuş; uterusta şekil bozukluğu ihtimali üzerine Nuray Hanım’a başvurmuştuk. Beni tamamen rahatlatıp; trombofili testleri yaptırmamı ve tatil yapmamı söylemişti. Tam 2 ay sonra hem hamilelik, hem pıhtılaşma bozukluğumu öğrendim. Eğer doğru teşhis koymasaydı yine kayıp yaşayacaktım. Hamileliğimde çok zor geçti. Sürekli kanamalarla ve düşük riskiyle uğraştık. İkiz gebelikti. Birini gebelikte kaybettik. Bir sürü sorun yaşadık kısaca. Derken doğum sırasında da neredeyse uterusum alınarak cerrahi menapoza girecektim ki.. Nuray Hanım’ın engin tecrübesi sayesinde sağlıklı bir şekilde doğumum gerçekleşti. Kendisi bu durumu doğru zamanda açıklayarak; sütümün kesilmesini de engelledi. Kendisini riskli gebelik yaşayan her hastaya öneririm. Onunla karşılaşan hastaların gerçekten şanslı olduğunu düşünüyorum. Gerçekten profesyonelliğiyle mükemmel bir hekim. Ama onun ötesinde öncelikle çok iyi bir insan. İkinci gebeliğim olursa; yine kendisini tercih edeceğim. Canım doktoruma buradan da çok çok teşekkür ediyorum.

E.Z.

Bizide ikizlerimizle çok ama çok mutlu ettiniz başka şehire para için gitmeyip ankarada kalıp buradaki insanlara destek olduğunuz için sonsuz teşekkürler.

E.U.

Hocamin sayesinde iki tane kızım oldu. İlk hamileligimde 40 yaşındaydım, ikincisinde 42

A.Z.

Sizin için ne söylense azdır hocam hakkınızı ödeyemeyiz bende o şanslı hastalarınızdan biriyim oğluma her baktığımda ilk önce rabbime şükrediyor sonra size dua ediyorum iyiki varsınız hocam allah size sağlıklı ömürler versin.

L.H.

İyi ki bu isi yapiyosunuz hocam sizin kadar düsünceli iyi kalpli bi doktorumuz oldugu icin sizinle karşılaştığımız icin bizde cok sansliyiz iyiki varsiniz.

A.G.

sevgili hocam bundan 3 yıl önce .miyom ameliyatımı siz yapmıştıniz basarili bir ameliyat olmuştu.ayni gün kalkıp yürümüştüm kapalı bir ameliyattı hatırlarsınız. cok ilgilendiniz.size müteşekkir kaldim sagolun iyiki varsınız.sevgiler

T.C.

Allahım sizi korusun değerli nuray hocam. gittiğim bir kaç profesör böyle bir ameliyatın asla kapalı olamayacağını söyleyip rahim alınma ihtimali çok yüksek olduğunu söylediler ve ben napıp yapıp 6 yıl önce tanıdığımız nuray hocama ulaştım ve kendisine minnettarım okadar güzel bir ameliyat yaptiki hem kapalı hem rahimi almadan ve ben ameliyat sonrası asla dayanilmicak bir ağrım olmadı normal hayatıma çok kısa bir süre sonra döndüm herşey için çok teşekkür ederim.

U.Z.

Çok başarılı olun yolunuz hep açık yüzünüz hep gülsün önce Allah’ın sonra sizin başarınız 11 yıl sonra sayenizde 1 kızım oldu şimdi yine tüp bebek le yine bir kız bekliyorum çok mutluyum sayenizde.

B.M.

muhteşemsiniz hocam ayni anda çok başarılısın önce Allah’ın sonra sizin sayenizde 1 oğlum dondurulmuş yumurtadan 4 sene sonra ikizlerim oldu çok teşekkür ediyorum.

E.E.

Çok değerli ve kıymetli nuray hocam Allahım sizi korusun herşey için size sonsuz teşekkürler sizin için ne söylesem yetersiz kalicak burdan bayan arkadaşlara söyleyeceğim herhangi bir kadın hastalıklarında güveneceğiniz tek doktor.

U.Z.

Size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam eski bir hastanız olarak. Umutsuzlukta umut oldunuz. Sevgiler.

C.N.

Canım hocam, milattan sonraki hayatımın baş kahramanı önce Allah, sonra sizin sayenizde sizden aldığım o muhteşem enerjiyle çok şükür tek yumurta ve ilk denemede bu günleride gòrdük. Rabbim isteyen ve dileyen herkese nasip etsin. Evlat sahibi olanların da ömrünü hayırlı etsin.Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık…Sizi asla unutmayacağız hep bizimlesiniz…Sevgiyle..

İ.U.

Allah size güç, kuvvet, kolaylıklar versin Nuray hanımcım. Engin bilgi ve becerinizle Allahın izniyle şu an 3.sınıfa giden ikizlerim var. Allah başarılarınızı arttırsın.

M.A.

Ellerinize sağlık hocam iki kız kardeşimde de miyom vardı biliyorsunuz profesyonel ve kıymetli ellerinizle ikisinide ameliyat etmiştiniz şimdi çok iyiler ve çok memnunlar mükemmelsiniz teşekkürler hocam.

G.S.İ.

Beni kocaman miyomdan kurtardığınız için çok teşekkür ediyorum hocam. İlk 5 yıl önce miyom tesbit edildi zaman içinde büyüdü ve gittiğim doktorlar konumu yüzünden kesinlikle açık ameliyat şart demişti, sizinle tanıştım 2 kesiden llaparoskopi yöntemi alırım dediniz, öyle de oldu, iyiki varsınız.

İ.C.

Hocam önce Allahın sonra sizin sayenizde üçüzlerim 9 yaşındalar. Size hep dua ediyorum.

Ö.A.

Ellerinize sağlık hocam iki kız kardeşimde de miyom vardı biliyorsunuz profesyonel ve kıymetli ellerinizle ikisinide ameliyat etmiştiniz şimdi çok iyiler ve çok memnunlar mükemmelsiniz teşekkürler hocam.

G.S.İ.

Allah size güç, kuvvet, kolaylıklar versin Nuray hanımcım. Engin bilgi ve becerinizle Allahın izniyle şu an 3.sınıfa giden ikizlerim var. Allah başarılarınızı arttırsın.

M.A.

Canım hocam, milattan sonraki hayatımın baş kahramanı önce Allah, sonra sizin sayenizde sizden aldığım o muhteşem enerjiyle çok şükür tek yumurta ve ilk denemede bu günleride gòrdük. Rabbim isteyen ve dileyen herkese nasip etsin. Evlat sahibi olanların da ömrünü hayırlı etsin.Elinize,emeğinize,yüreğinize sağlık…Sizi asla unutmayacağız hep bizimlesiniz…Sevgiyle…

İ.U.

Size ne kadar teşekkür etsem azdır hocam eski bir hastanız olarak. Umutsuzlukta umut oldunuz. Sevgiler.

C.G.

Çok değerli ve kıymetli nuray hocam Allahım sizi korusun herşey için size sonsuz teşekkürler sizin için ne söylesem yetersiz kalicak burdan bayan arkadaşlara söyleyeceğim herhangi bir kadın hastalıklarında güveneceğiniz tek doktor.

U.Z.

İyıkı varsınız can hocam sizi çok seviyorum siz bizim iyilik meleğimizsiniz.

L.Ç.

Muhteşemsiniz hocam ayni anda çok başarılısın önce Allah’ın sonra sizin sayenizde 1 oğlum dondurulmuş yumurtadan 4 sene sonra ikizlerim oldu çok teşekkür ediyorum.

E.E.

Çok başarılı olun yolunuz hep açık yüzünüz hep gülsün önce Allah’ın sonra sizin başarınız 11 yıl sonra sayenizde 1 kızım oldu şimdi yine tüp bebek le yine bir kız bekliyorum çok mutluyum sayenizde.

B.M.

Allahım sizi korusun değerli nuray hocam. gittiğim bir kaç profesör böyle bir ameliyatın asla kapalı olamayacağını söyleyip rahim alınma ihtimali çok yüksek olduğunu söylediler ve ben napıp yapıp 6 yıl önce tanıdığımız nuray hocama ulaştım ve kendisine minnettarım okadar güzel bir ameliyat yaptiki hem kapalı hem rahimi almadan ve ben ameliyat sonrası asla dayanilmicak bir ağrım olmadı normal hayatıma çok kısa bir süre sonra döndüm herşey için çok teşekkür ederim

U.Z.

Allahım sizi korusun değerli nuray hocam. gittiğim bir kaç profesör böyle bir ameliyatın asla kapalı olamayacağını söyleyip rahim alınma ihtimali çok yüksek olduğunu söylediler ve ben napıp yapıp 6 yıl önce tanıdığımız nuray hocama ulaştım ve kendisine minnettarım okadar güzel bir ameliyat yaptiki hem kapalı hem rahimi almadan ve ben ameliyat sonrası asla dayanilmicak bir ağrım olmadı normal hayatıma çok kısa bir süre sonra döndüm herşey için çok teşekkür ederim

U.Z.

Kesinlikle iyiki varsınız hocam, iyiki sizi tanımışız.. bu ülkenin sizin gibi kalbi güzel ve mükemmel doktorlara ihtiyacı var.

E.B.

Iyiki varsiniz hocam bende oglumu once allah sonra sizin sayenizde 6 seneden sonra kucagima aldim allah sizden razi olsun.

A.A.

Allah’ın izniyle sizin sayenizde güler yüzünüzle tek yumurta ikizleri ne sahip oldum doktor hanım Allah razı olsun sizin duacınızım.

E.Ş.

Sizin hastalarınız olarak bizler öyle şanslıyız ki, iyide de kötüde de her an yanımızda olduğunuz için nasıl teşekkür etsek az. Kalbimiz hep sizinle, sizin desteğinizin hep bizimle olduğu gibi. Allahım sizi hep mutlu etsin hep

V.D.

Nuray Hanım iyi ki varsınız.Kızım Mercan şimdi 8 yaşında.İyi ki sizi tanıdık.

L.M.

Benim ikizlerimin de anne yarısı olan değerli hocam bize Allahın izniyle bu mutluluğu tattırdığınız için çooook teşekkür ederiz. En önemlisi anneyi rahatlatan, olası riskleri bile dobra bir şekilde ancak kırmadan paylaşan, çözüm yolunu bir çırpıda bulan tavrınızla süreci kolay atlatmamı sağlamıştınız. Sizi unutmak mümkün mü!

B.H.

Bir teşekkür minnet de benden hocam 31 aralıkta doğumumu siz gerçekleştirdiniz tuğçe ben o gün sizin benim kızımın üçümüzün de doğum günüymüş desteğiniz ilginiz o kadar kıymetli ki n kadar teskkur etsem az kalır hep dualarımdasınız çok çok teskkur ederim sizi çok seviyorum.

B.H.

Nuray Bozkurt’la çok sıkıntılı bir süreçte tanıştım, Rabbim’in bana hediyesidir kendisi. Çok anlayışlı, sevecen, sabırlı ve gerçekten işinin ehli bir doktor. Kimsenin yapmaya cesaret edemediği Histeroskopik Miyomektomi ameliyatımı başarıyla gerçekleştirdi. Açıkcası ben doktorumu buldum. Çevremdeki herkese tavsiye ediyorum. Rabbim bir evlat nasip ederse de güveneceğim doktor yine Nuray Bozkurt’tur. Eğer yorumları okuyorsa hocama burdan da ayrıca teşekkür ederim.

E.F.

Nuray Bozkurtla 9aylık hamilelik sürecimi çok mutlu ve rahat geçirdim. Aklıma takılan herşeyi detaylıca anlayışı, bilgisi ve sıcaklığı ile anne olma sürecimi daha da keyifli hale getirdi. Şimdi yavruma kavuştum. Üzüldüğüm tek şey Nuray hanım ile artık her ay görüşemeyecek olmak. İyki varsınız Nuray hanım.

B.H.

15.04.2016 tarihinde bebeğimize kavuştuk, Çok sıkıntılı bir hamilelik geçirmemize rağmen Prof. Dr. Nuray hocamıza minnettarız bebeğimize kavuştuk gerek ilgi ve alakası gerekse insanlığı bizi çok memnun etti Allah razı olsun, gönlüne göre versin ona duacıyız. Herkese tavsiye ederiz iyiki doğru adresteymişiz

S.K.

Ben her zaman duacıyım cok mukemmel bırısı ben 23 sene sonra onun sayesınde anne oldum cok zor gunler gecırdım ama hep yanımda oldu sızı kardes gıbı sevıyorum cansın cannn

K.U.

6 sene once tüp bebek tedavisi yaptirdigimiz mükemmel insan.kendisinden Allah razı olsun.oglumuz şu an 6 yasinda..Nuray hanıma gitmek isteyenler hiç tereddüt etmeden gidebilirler.Allahin izniyle bebeklerini sağ salim kucaklarına alırlar..

F.K.

Canım hocam. Kendisi mükemmel biridir. Kongreye gidecek olmasına rağmen koşa koşa doğumuma geldi ve sayesinde yawrumu sağlıkla kucağıma aldım. Ona sonsuz teşekkürler.

Ş.P.

İlgisiyle, deneyimiyle, kişiye özgü yaklaşımıyla, her an ulaşılabilir olmasıyla, bilimsel ve teknolojik altyapısıyla, personeliyle mükemmel doktordur kendisi. Sizin henüz aklınıza gelmemiş konuları bile sizin için çoktan düşünüp, planlamıştır. Bizim için eksiksiz bir deneyim oldu, kesinlikle tavsiye ederim.

M.K.

Hem bilgisi, hem hastasına gösterdiği ilgi ile Ankara’daki en önemli bilim insanlarından biri olan Hocamız, ailemizin önemli bir büyüğünü başarılı bir operasyon ile sağlığına en kısa sürede kavusturdu.Başarılarının devamını diliyoruz. Tesekkur ediyoruz.

M.T.Ç.

Yorumunuzu Gönderin!

    Şimdi Ara!
    Yol Tarifi